Szczerze Wam powiem, że kiedy 3 lata temu moja znajoma pokazała mi zdjęcia z domków na wodzie, nie chciałam wierzyć, że to miejsce jest w Polsce.


Okazało się, że w Polsce. A dokładnie w Mielnie. Szukałyśmy z Ciotką fajnej „miejscówki” na babski wypad. Trafiłyśmy do Mielna do hotelu HT Houseboats i się zakochałyśmy? Miejsce jest tak klimatyczne, że jeśli szukacie oryginalnego hotelu na wypad rodzinny, wypad romantyczny ze swoją drugą połówką, czy wypad koleżeński, to musicie pomyśleć o domkach. W ofercie hotelu są nie tylko domki na wodzie, ale i domki na drzewach.

Na terenie znajdują się place zabaw dla dzieci, park linowy, wypożyczalnia gier planszowych, kort tenisowy, pontony, skutery wodne, rowery, jest miejsce na ognisko, grilla, w domkach jest sauna, kominek, w niektórych domkach jest jacuzzi. Z każdego domku jest piękny widok na jezioro Jamno. Do okien dziobami pukają łabędzie. Codziennie rano pod drzwiami w wiklinowym koszu czeka na Was śniadanie (razem z kaczkami, które liczą na kawałek chleba?) Genialna miejscówka? Cena za domek to ok 500 zł wzwyż. Rezerwacji możecie dokonywać przez booking. Sprawdzajcie terminy, bo miejsce jest dość mocno oblegane. Nic dziwnego. Jest totalnie klimatyczne:) My już szukamy terminów na lato. Latem musi być jeszcze piękniej?

Pozdrawiamy i polecamy :*