Domowy system filtrowania wody 4Swiss, to moje domowe odkrycie roku 2021:D Chyba, że ta marka mnie jeszcze czymś zaskoczy, bo szczerze mówiąc jestem fanką wielu ich produktów:) Tak czy inaczej wracając do wody, bo jest to jedna z najistotniejszych rzeczy w naszych życiu mam dla Was dobrą wiadomość. Jest sposób na to, żeby z „kranu” leciała Wam oczyszczona woda mineralna. Jak? Z filtrem 4swiss. Piszę z kranu ponieważ ten filtr podłącza się do zaworu z wodą dzięki czemu nie musimy wlewać do filtra wody. On zawsze pobiera bieżącą wodę i przefiltrowuje ją w 5 stopniowym systemie, zgrupowanym w trzech niezależnych wkładach. 

Sediment Filter

Usuwa mikrocząsteczki do 5㎛ takie jak rdza, ziemia, piasek, pył, mikroplastik i utlenione zanieczyszczenia.

Natural Plus Filter

3-stopniowy system filtracji: mikrosiatka usuwa zanieczyszczenia, węgiel aktywny działa antybakteryjnie, a ceramiczne kuleczki wzbogacają wodę w morskie minerały (Ca, Ma, K, Fe, Mn, Ti, P, Si).

Nano Positive Filter

0.01~0.001㎛ NF membrana usuwa metale ciężkie, chlor i lotne związki organiczne (VOC), a także 99.99% wirusów i bakterii (E.coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa)

Dzięki temu z naszego filtra uzyskujemy wodę nie tylko czystą, ale też nasyconą z minerały. 

Czy wiesz że według Światowej Organizacji Zdrowia ponad 80% współczesnych chorób ma bezpośredni związek z jakością wody pitnej. Dorosły człowiek powinien wypijać ok. 2 litry wody pitnej. Z filtrem 4 swiss możecie mieć zawsze zdrową wodę „pod ręką” 

Względy zdrowotne mamy już omówione, ale jest jeszcze jedna ważna rzecz do omówienia. Mniejsze zużycie plastiku. Kilka faktów

  • 1 500 000 ton rocznie stanowią na świecie odpady z plastikowych butelek.
  • 4-osobowa rodzina zużywa średnio 1 500 plastikowych butelek rocznie.
  • 400-500 lat trwa rozkład plastikowej butelki PET.
  • Tylko 5-10% wyprodukowanego na świecie plastiku podlega recyclingowi.

W skrócie. Nasza planeta będzie wdzięczna za ten filtr:)

Ahhh no i jeszcze rzecz ważna. Szczególnie dla kobiet. Ten filtr ładnie wygląda w kuchni:D Jest dostępny w dwóch kolorach. Czarny i biały:)

Tutaj podpinam Wam link do strony internetowej 4swiss. Dajcie znać jak Wam się sprawdza sprzęt <3