Od dawna marzyłam o prawdziwej toaletce. Takiej, w której zmieszczę wszystkie swoje kosmetyki, będę miała idealne oświetlenie, nie będę musiała przebudowywać pokoju, przykręcać lustra do ściany i robić remontu, bo jak wiecie, każdy mężczyzna twierdzi, że to zupełnie zbędny element „zabudowy”. Mój też tak twierdził, a teraz dziękuję mi za ten pomysł, bo zniknęły wszystkie rozrzucone kosmetyki z łazienki, do której teraz może wejść o której chce, bo ja nie robię make upu przy lustrze łazienkowym, tylko przy moim prywatnym meblu:D Szukałam toaletek w internecie i większość była bardzo drogich. Chciałam zbudować ją sama (w sensie zlecić to meblarzowi) ale koszty też były dosyć wysokiem. Trafiłam na stronę www.meblowa1.pl i to była ostatnia strona, na jaką weszłam. To Polska firma, ceny są naprawdę rozsądne, a jeśli chodzi o toaletki, to każda z Was znajdzie coś dla siebie. Mają toaletki mniejsze, większe, lustra z pełnym oświetleniem, bez oświetlenia, z oświetleniem jednostronnym. Toaletki na 3,4,7 szuflad w zależności od tego czego potrzebujecie.

Ja zamówiłam tą najbardziej pojemną. Toaletka ma 7 szuflad. Duże lustro i żarówki dookołam, dzięki czemu jest perfekcyjne oświetlenie nawet w środku nocy.

Fotka ze strony   Fotki z mojego mieszkania 

Wrzucę Wam też przykłady mniejszych toaletek.

Praktycznie wszystkie są w 3 wersjach kolorystycznych.

Lustra nie trzeba mocować do ściany, więc możecie ją przestawić gdzie tylko chcecie. Są nieduże, zgrabne i bardzo ładne. Toaletki są do samodzielnego skręcenia, ale do każdego elementu jest załączona instrukcja, więc nie jest to duży problem. Jeśli szukacie toaletki do domu, do salonu, czy na prezent koniecznie zaglądajcie na www.meblowa1.pl