Sezon wakacyjny w pełni. Nie wiem jak Wy, ale ja postanowiłam w tym roku zostać w Polsce i tutaj spędzać urlop. Urlop to za dużo powiedziane. Wybieram się na kilka weekendów, w różne części naszego kraju. 
Taki jest właśnie mój pierwszy plus polskich wyjazdów. Możecie wakacje podzielić na kilka krótszych wyjazdów i zwiedzić Polskę z różnych stron. Kilka dni temu wróciłam znad morza, następny plan jest na Bieszczady i Tatry, chciałabym jeszcze w sierpniu wybrać się na Mazury. Mam wrażenie, że odkrywam Polskę na nowo i bardzo ją doceniam 🙂 Dla mnie to podwójnie ważne, bo mój Adrian pierwszy raz w życiu spędza wakacje w Polsce i wiecie co? Bardzo mu się tutaj podoba! Nawet czasami mi mówi: „Nie wiem dlaczego tak narzekacie na swój kraj, przecież jest piękny!” To prawda. Jest piękny:)
 
To co? Pakujemy się na weekend?:D
U mnie w walizce po pierwsze: zawsze za dużo ubrań 😀 Po drugie: za dużo kosmetyków, których i tak nie używam 🙂 Po trzecie: butyy, yhyyyy dużo butów! Po czwarte: niezliczona ilość strojów kąpielowych. Nigdy nie wiemy na jaki kostium akurat będę miała ochotę. Czy będzie potrzebny strój do pływania, opalania, do grania w siatkówkę, do zdjęć, do tego, żeby zastąpił Nam body itd itd 😀 Adrian się ze mnie śmieje, że mogłabym otworzyć sklep ze strojami kąpielowymi:D
 
Jeśli brakuje Wam, któregoś z wyżej wymienionych, wpadajcie na stronę https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/ Jest cała piękna kolekcja strojów dla wszystkich kobiet <3 mniejszych, większych, aktywnych, mniej aktywnych, jednoczęściowych, bikini. Na każdy typ sylwetki, dające wiele możliwości podkreślenia atutów Twojej figury. W modnych, nowoczesnych i unikatowych wzorach takich jak grochy czy motywy roślinne. Do wyboru do koloru.
 
Ok stroje zapakowane to teraz gadżety plażowe. Piłki, rakietki, dmuchana sofa, dmuchany materac 😀 Oczywiście w tym wszystkim musimy pamiętać, że to jednak wakacje w Polsce, a w Polsce różnie bywa z pogodą. Pakujemy też kalosze, kurtki jesienne, czapki, buty trekkingowe i wiele innych finalnie niepotrzebnych rzeczy.
Zdecydowanie kolejnym plusem wakacji w Polsce jest to, że wszędzie mogę dojechać samochodem, który może być załadowany po sufit 😉
 
A Wy gdzie się wybieracie w najbliższym czasie?:) Dajcie koniecznie znać w komentarzu